Jitka Čvančarová: Hroutí se jí manželství i kariéra

Před nedávnem porodila syna, ale velkou radost v rodině nezažívají. Jak zvládá skloubit práci a péči o děti?

Herečka Jitka Čvančarová (40) vždy toužila být matkou, což se jí, i přes veškeré pracovní povinnosti, splnilo. S manželem Petrem Čadkem (39) už mají doma společnou dcerku Elenu Emílii (6) a nově ji pořídili brášku Theodora, který se narodil v červenci.

Potvrdila, že s malým synkem má teď spoustu práce a že se ani na chvíli nezastaví, což je pochopitelné. „Je mi i úplně jedno, jak vypadám,“ zasmála se herečka. Nicméně její muž z jejich slov nadšený není, nelíbí se mu, že jeho žena o sebe nechce pečovat.

Také vás může zajímat ...

Rozbroje ve vztahu

Jako tanečník je obklopován spoustou štíhlých žen a jako muž to samozřejmě dokáže ocenit. Aby se Jitce časem její chování nevymstilo a nezůstaly jí oči pro pláč. Herečka byla vždy označována za ženu kypřejších tvarů nebo lidově za ženu „krev a mlíko.“ Po prvním porodu byla její váha vcelku dost vysoká a její manžel z toho nebyl vůbec nadšený, dokonce se i nechal slyšet, že se mu to vůbec nelíbí.

V tu dobu se s tím alespoň snažila něco dělat, ale po druhém porodu se na svoji postavu definitivně vykašlala. Její blízcí nám potvrdili, že je stále jen nepříjemná a na svého muže křičí kvůli každé hlouposti a neustále má potřebu se s ním hádat. Jak to její manžel snáší, když musí uživit celou rodinu a po příchodu domů nemá navíc ani chvilku klidu?

Prý je ze své ženy na nervy a někdy má chuť se vším seknout.

Jak dlouho bude Čadek snášet tuto hustou a nepříjemnou atmosféru?

Nežárlí na něj?

Přeci jen je její manžel žádaným tanečníkem a v jeho blízkosti se pohybuje spousta krásných žen s krásnou štíhlou a vypracovanou postavou. Každý muž se rád podívá na pěkné ženské tělo, kor když se vlní do rytmu hudby. Překvapuje nás, že Jitce je tato skutečnost úplně ukradená.

Naopak o sebe nepečuje, kila navíc absolutně neřeší a její manželství jí je úplně fuk.

Nedochází jí, že časem může jejímu muži dojít trpělivost a může si najít mladší, štíhlejší a pohodovější ženu, než je ona? Čvančarová však oplývá takovým sebevědomím, že je to až nezdravé, což můžeme posoudit podle jejich vyzývavých modelů, na které by si netroufly ani její štíhlejší kolegyně.

S takovým přístupem vztah nebude mít moc dlouhé trvání a Jitka by svému manželovi měla dát najevo trochu víc zájmu. Když to neudělá ona, udělá to za ni nějaká jiná. Kritika fanoušků Pár dní po porodu přidala Čvančarová na sociální sítě fotografii nožičky jejího novorozeného synka.

Samozřejmě se setkala se slovy chvály a gratulace, nicméně ne každý byl na dvojnásobnou maminku tak příjemný a milý.

Jeden z fanoušků začal narážet na její věk.

„No jo, ve čtyřiceti už to není šup šup, co Jitko?“ rýpnul si do herečky jeden z jejich fanoušků. Nicméně Jitka na tuto nevkusnou narážku nijak nereagovala, zřejmě to nemá zapotřebí. Nicméně je pravda, že během těhotenství se potýkala se zdravotními problémy a především ji trápila nevolnost.

Možná ji její věk skutečně těhotenství negativním způsobem ovlivnil, i když ona sama si to nechce a nedokáže přiznat.

Zvládá péči?

Přeci jen, novopečenou maminkou byla už před šesti lety, nyní si svoje schopnosti a dovednosti bude muset osvěžit. A bude to mít složitější, jelikož má doma ještě Elenu, o kterou je také potřeba pečovat, i když sama Jitka tvrdí, že už je velká. Několik let bude muset zůstat s malým Theodorem doma, takže na návrat do práce musí nyní zapomenout.

Nicméně ona sama se pochlubila tím, že se chce do zaměstnání co nejdříve vrátit, jelikož prý nechce, aby její kariéra vyhasla kvůli mateřství. Komu tedy několikaměsíčního synka svěří, když její muž je celé dny v práci, aby je uživil? Myslí si, že už ji malý syn nebude potřebovat? Návrat do práce by si měla Jitka ještě pořádně promyslet.

Sama přeci vždy tvrdila, že rodina je na prvním místě, tak by se tohoto tvrzení měla držet i ona sama.

Chybí ji maminka

I přes to, že Jitka tvrdí, že tohle je nejšťastnější období jejího života, smutek neskryje. Její syn Theodor se narodil přesně ve stejný den a téměř také ve stejnou hodinu, ve kterou minulý rok zemřela její maminka.„Život je zkrátka zvláštní a kouzelný,“ dodala herečka. Maminka jí vždy velmi pomáhala, ale teď se při výchově malého synka bude muset obejít bez ní.

Bude jí chybět „hlídací babička,“ ve které měla vždy velkou oporu a kdykoliv ji mohla požádat o pomoc s hlídáním či s čímkoliv jiným. Zvládne to psychicky nebo se pod nátlakem a smutkem zhroutí?

Procházka růžovou zahradou to pro ni rozhodně nebude, byla zvyklá na maminčinu pomoc, se kterou už teď nemůže počítat.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...