Jitka Čvančarová: PŘIJDE O RODNÝ DŮM PO MATCE?

A přejíždět podle potřeby do Prahy

Pokaždé když zatoužila po odpočinku od ruchu velkoměsta, utíkala JITKA ČVANČAROVÁ (39) i se svým manželem PETREM ČADKEM (38) a dcerou ELENOU (5) do rodného domu v Mělníku. A přejíždět podle potřeby do Prahy,“ svěřila se už před lety Jitka s tím, že se jedná o dvoj domek a jednu půlku vlastní její maminka, a tak je ráda, že ji má nablízku.

Dědické řízení to rozsekne

Vzhledem k tomu, že se však její mamince značně zhoršil zdravotní stav a na následky své nemoci před čtyřmi měsíci zemřela, se Jitka s rodinou ještě před jejím skonem nadobro do Mělníka odstěhovala. „Vypadá to, že se zpátky jen tak stěhovat nebudeme,“ svěřila se tehdy herečka, které ale hrozí, že se do Prahy bude muset vrátit.

Je totiž možné, že v rámci dědického řízení, které ještě není uzavřeno, by půlku zděděného domu mohl získat její bratr.

Také vás může zajímat ...

Nechá tam sestru dál?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...