Jitka Čvančarová: Šikana? Prožila ji!

Jen těžko tomu uvěřit, ale muži obletovaná tmavovlasá kráska bujných tvarů, herečka Jitka Čvančarová (38), skutečně dobře ví, co je šikana. Poznala ji na vlastní kůži.

Je to vůbec možné? Kráska to smutně potvrdila. Ačkoli pochází z Mělníka, studovala až ve vzdáleném Brně, protože ji tam zaujala možnost věnovat se vysněnému muzikálovému herectví. To se vyučuje na zdejší JAMU.

A tady byla právě terčem posměchu nemilosrdných spolužáků. Únavné dojíždění na vysokou školu bylo ještě to nejmenší. Horší bylo, že se jí někteří studenti smáli kvůli tomu, že mluví s výrazným pražským přízvukem.

A to se v Brně jen tak snadno neodpouští… Citlivé uši tamních mladých rodáků pochopitelně okamžitě zaznamenaly nenáviděné otevřené vokály, a bylo zle. Neustálý výsměch zděšená Jitka nenesla právě lehce. A netrval krátce.

Také vás může zajímat ...

Mládež dokáže být bohužel někdy krutá, nelítostná… Dnes už se herečka s dávnými křivdami vyrovnala, dokonce prohlašuje, že všechno zlé je pro něco dobré. Snažila se svoji mluvu vytříbit, vylepšovat, a docílila toho, že má nyní naprosto perfektní výslovnost, na kterou je právem pyšná.

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...