Jitka Čvančarová: Válka o majetek v rodině!

Ve hře jsou dva domy po mamince. Rozhádá se Jitka Čvančarová (39) kvůli tomu se svým bratrem?

Ani tři měsíce po smrti milované maminky, kvůli které probrečela dlouhé dny a noci, Jitka Čavnčarová nemá klid. Musí se zabývat zdlouhavým řešením majetkového vyrovnání.

S manželem, tanečníkem Petrem Čadkem (39) a dcerou Elenkou (5) momentálně bydlí ve vilce po paní Čvančarové starší v Mělníku, kam se rodina přestěhovala z Prahy právě kvůli nemocné mamince.

Herečka si libuje, že je to pro jejich dcerku ideální bydlení, protože si malá může hrát na zahradě. Jenomže teď nad vším visí otazník. Domek totiž patří Jitce jen z poloviny, druhou část by si měla rozdělit s bratrem Petrem.

Také vás může zajímat ...

To ale stále není dořešeno a Jitka zůstává v nejistotě, kde bude se svými nejbližšími vlastně bydlet. Ve hře je navíc ještě jeden dům, památkově chráněná řadová stavba v centru města. Ten Čvančarová s bratrem vlastní na půl, trvalé bydliště tam má ale Petr.

Situace je více než složitá, což musí mezi sourozenci pochopitelně vytvářet napětí. Vždyť právě tahanice o majetek dokáže znesvářet i rodinné členy, kteří předtím spolu dobře vycházeli. Snad to nezničí i vztah Čvančarové s bratrem!.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...