Jitka Molavcová: Muže vyměnila za divadlo

Sice za svůj život vystřídala hned několik partnerů, momentálně ale prý na muže nemá ani pomyšlení. Prožila třicetileté manželství s hercem Janem Petráněm (93), i když se během něj spekulovalo o tom, že je s kolegou Jiřím Suchým (86) spouje víc, než přátelství.

Také vás může zajímat ...

Po rozpadu manželství se Jitka Molavcová (68) zamilovala do herce a kolegy Alfréda Strejčka (76), což byl také její poslední partner. Od té doby, co se rozešli, už prý nikoho jiného neměla. Že by jí snad nějak ublížil a už nedokáže mužům věřit? Každopádně se o Jitce ví, že je hodně uzavřený člověke a jen tak někoho si k tělu nepustí.

Prý se i nerada svěřuje. Zůstane její jedinou láskou divadlo?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...