Jitka Schneiderová: Bojí se o dceru víc než kdysi

Známá herečka přiznala, že začíná mít o svou dospívající dceru strach. Jitka Schneiderová (45) byla nedávno se svou dcerou Sofií Annou (12) na lyžařské dovolené. Byl tam s nimi ještě herečky partner Lukáš a také partička jejich přátel. Dovolenou si prý skvěle užili, ale Schneiderová se svěřila, že začíná mít o dceru starost.

Odcizuje se jí

Také vás může zajímat ...

Na dovolené se Schneiderová všimla, že se jí dcera začíná tak trochu odcizovat. Na jedné straně je pravda, že je v dospívajícím věku a možná si toho s maminkou už nemá tolik co říct.

Na druhou stranu ale přece jen šlo o dovolenou s Jitčinými přáteli, malá Sofie tam neměla žádnou kamarádku ve svém věku, a tak se možná společnosti „dospěláků“ raději stranila.

Nepřehání to?

Sofie je jediná dcera Schneiderové a tím pádem je pochopitelné, že jí maminka věnuje veškerou pozornost a tráví s ní volný čas.Ale údajně to s péčí o dceru přehání, už to není batole. Herečka se bojí, že se jí dcera odcizí, protože už teď si toho prý nemají moc co říct.

Její přátelé jí ale radí, aby dala Sofii prostor, protože ji svojí starostlivostí může od sebe odehnat.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...