Jitka Schneiderová: Dost se odvázala

Vždycky si dávala herečka Jitka Schneiderová (46) pozor na to, aby na veřejnosti působila decentně. Nedávno se ale odvázala tak, že přítomní muži na galavečeru předávání cen Českého lva, přestali vnímat, co se kolem nich děje.

Zrzavá kráska, maminka dcery, kterou má s předchozího vztahu s hercem Davidem Švehlíkem (46), totiž zvolila průsvitnou béžovou róbu, jež odhalila její poprsí. A bylo se na co dívat! Odhadla správně, že na svůj věk si může dovolit, co si dovolila.

Také vás může zajímat ...

Zvolila odvážný model a zabralo to

Aspoň bylo o čem diskutovat. Herečka si svou postavu vždycky poctivě udržovala, ať během nebo cvičením v posilovně. V poslední době se prý stále věnuje hodně tanci, který objevila díky StarDance. A možná díky tomu vzrostlo její sebevědomí nebo chuť provokovat. Tím všem předvedla, že sexy může být v jakémkoli věku. Uvidíme, co předvede příště.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...