Jitka Schneiderová: Její vztah je v krizi?

Herečka Jitka Schneiderová (46) na karlovarském festivalu vyrazila mnohým dech. Krásné nohy, dlouhé rozparky, hluboký výstřih. Dělá si snad zálusk na nového milence?

Její muži

Také vás může zajímat ...

Herečka, která žila v manželství s hercem Davidem Švehlíkem (47), s nímž má i dceru Sofii Annu (12), dorazila do Varů v doprovodu trochu utajovaného partnera.Na koberci totiž pózovala sama. Že by její vztah s Lukášem skončil? Spekulovalo se o tom po celou dobu festivalu. Napovídaly tomu totiž i její odvážné róby, v nichž se zde ukázala. Sváděla tak novou, nebo starou lásku?

Chtěla dát najevo, že pořád má co nabídnout?

Pokud ano, tedy se jí to povedlo.

Stejné chyby

Jenže podle jejích známých a kolegů jde o provokaci směrem k současnému partnerovi Lukášovi. Láska s manažerem Davidem Císařem (47), k němuž odešla od Švehlíka, je už totiž dávnou minulostí. Jenže její současný vztah se prý nijak neposouvá. Rozhoduje se tak, zda skončí, nebo bude pokračovat. Herečka si údajně není jista.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...