Jitka Schneiderová: Kam zmizel její princ z pohádky?

Dlouho o příteli Jitky Schneiderové (45) nebylo slyšet. Vypadá to, že designér Lukáš Pitter (36) už není její oficiální partner.

Nechává si zadní vrátka

Také vás může zajímat ...

Naposledy jsme herečku Jitku Schneiderovou mohli vidět v taneční soutěži StarDance před dvěma lety.Od té doby se jí nabídky příliš nehrnou a moc často nebývá vidět ani na večírcích. Zřejmě dala přednost rodinnému životu, i proto před dvěma lety představila svého nového přítele Lukáše.

Ten tenkrát nahradil jejího milence, majitele reklamní agentury Davida Císaře (46), kvůli kterému se rozvedla s hercem Davidem Švehlíkem (45).

Vypadala velmi zamilovaně a šťastně, jako by konečně našla toho pravého, kterého už nikdy neopustí. Jenomže nyní se i nad tímto vztahem vznášejí otazníky. Už dlouhé měsíce se Jitka se svým přítelem nikde neukázala. A to dřív neměla ve zvyku.

Sama a smutná

Odzvonilo i vztahu s Lukášem? Vždyť dosud ji přítel vždy všude věrně doprovázel. Například na festivalu ve Varech se nespustili z očí. Vyměnila ho snad za nový objev, nebo jemu došla trpělivost a tentokrát dostala „kopačky“ ona? Zatím to vypadá na druhou variantu.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

reklama