Jitka Schneiderová: Soukromý život v troskách

A pak že spravedlnost neexistuje! V případě herečky s kočičíma očima, Jitky Schneiderové (43), se ukazuje, že boží mlýny melou ostošest. Čilá umělkyně, která se netají tím, že se jí líbí muži, od manžela Davida Švehlíka (44) odešla navzdory tomu, že spolu mají dceru Annu Sofii (10).

Co měl tedy Švehlík dělat? Nakonec se s tím smířil a našel si přítelkyni, která mu porodila dítě. A na cestě je další potomek. Z přítelkyně je teď už manželka, a tak pohledný Švehlík září. Znovu se cítí šťastný, konečně našel tolik potřebné rodinné zázemí.

A nejen to. Jeden velký pracovní úspěch střídá druhý. Nyní například září ve výpravném seriálu Já, Mattoni a chystá se natáčet pokračování seriálu Život a doba soudce A. K. Jiné než hlavní role snad už ani nebere.

Zato exmanželčin život takhle pohádkově zdaleka nevypadá. I ona by si přála druhé dítě. Její nynější partner touto myšlenkou zřejmě tak nadšený není, navíc je jen otázkou času, kdy jej Jitka vymění za novější model.

Také vás může zajímat ...

V pracovní oblasti také žádná sláva: s přibývajícími roky herečkám v mnoha případech ubývá rolí. Že by to byl i případ Schneiderové?.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...