Jitka Schneiderová: Vyzývavá až běda

Jitka Schneiderová (43) Vyzývavá až běda. Zase loví? Co všechno je atraktivní herečka Jitka Schneiderová (43) schopna udělat pro to, aby si jí muži všimli? Nedávno byla nebezpečná kráska přistižena v letních šatičkách a bez podprsenky.

Zvláštní, protože obloha byla zachmuřená a všichni se třásli zimou. Jitka sice také, ale na druhou stranu, mužské oko se zase mělo na co dívat. Vzhledem k husí kůži po celém těle si pak Jitka, i když nerada, přes šatičky oblékla koženou bundičku.

Přítomní muži vydechli zklamáním. Jitka je nejspíš zase už na lovu. Její známosti netrvají zbytečně dlouho. Jakmile ji muž omrzí, krasavice se začne intenzivně poohlížet jinde. Nedávno byla viděna s tajemným chlapíkem u stolku.

Také vás může zajímat ...

On pil nealko, ona velké pivo. Je to šelma! .

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...