Jitka Sedláčková: Měla vážnou nehodu

Skoro nestihla představení

Jak se zdá, herečka měla smolný den.

Herečka JITKA SEDLÁČKOVÁ (55) se vybourala. „Nedobrzdila jsem a narazila do auta přede mnou,“ přiznala maminka kapitána Berana z V.I.P. vražd. I přesto, že měla zapnutý pás, udeřila se do břicha o palubní desku. Jak přiznala, nejela rychle, ale někdo vepředu náhle zabrzdil. Ostatní řidiči zastavit stihli, ale herečce se to bohužel nepovedlo.

Naštěstí škoda byla do sto tisíc korun, tak nemuseli účastníci dopravní nehody čekat na policii a celou nepříjemnou událost vyřešili sami. Autonehoda zapříčinila, že herečka měla co dělat, aby vůbec stihla představení Lidský hlas, které ten večer hrála v Divadle Kampa. Naštěstí vše dobře dopadlo a diváci o její skvělý výkon nepřišli.

Jenže to není jediná pohroma, která se na herečku navalila. Jak se svěřila na sociální síti, praskla jí k tomu ještě voda na chalupě a rozbil se jí mobilní telefon. „Auto na odpis, prasklá voda na chalupě, displej na telefonu 2krát napadrť.

Doooooost!,“ napsala doslova herečka.

Také vás může zajímat ...

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...