Jitka Sedláčková: Měla vážnou nehodu

Skoro nestihla představení

Jak se zdá, herečka měla smolný den.

Herečka JITKA SEDLÁČKOVÁ (55) se vybourala. „Nedobrzdila jsem a narazila do auta přede mnou,“ přiznala maminka kapitána Berana z V.I.P. vražd. I přesto, že měla zapnutý pás, udeřila se do břicha o palubní desku. Jak přiznala, nejela rychle, ale někdo vepředu náhle zabrzdil. Ostatní řidiči zastavit stihli, ale herečce se to bohužel nepovedlo.

Naštěstí škoda byla do sto tisíc korun, tak nemuseli účastníci dopravní nehody čekat na policii a celou nepříjemnou událost vyřešili sami. Autonehoda zapříčinila, že herečka měla co dělat, aby vůbec stihla představení Lidský hlas, které ten večer hrála v Divadle Kampa. Naštěstí vše dobře dopadlo a diváci o její skvělý výkon nepřišli.

Také vás může zajímat ...

Jenže to není jediná pohroma, která se na herečku navalila. Jak se svěřila na sociální síti, praskla jí k tomu ještě voda na chalupě a rozbil se jí mobilní telefon. „Auto na odpis, prasklá voda na chalupě, displej na telefonu 2krát napadrť.

Doooooost!,“ napsala doslova herečka.

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...