Jitka Smutná: Hororové dětství: Otec opilec

Jako dítě byla nešťastná. Herečka Jitka Smutná (64) nemá jednoduchý život. Na dětství vzpomíná nerada, a když, tak jen s hořkostí. Veřejně o něm promluvila poprvé.

Není divu. Její otec na matku neuvěřitelně žárlil, a aby se svou chorobnou žárlivostí dokázal žít, musel si vypomáhat alkoholem. Herečka prohlásila, že její dětství bylo všechno, jen ne šťastné. Dnes by podle svého názoru byla označována za týrané dítě.

Otec pracoval jako novinář a politickou situaci v chmurných padesátých letech nesl těžce. To se také odráželo na jeho chování. Vše si vybíjel na rodině, tedy na Jitce, jejích třech bratrech a v prvé řadě na manželce, kterou hlídal s ostražitostí policisty.

Maminka dětem tvrdila, že je táta nemocný. Jitka si od svých tří do osmi let, kdy se její rodiče konečně rozvedli, prošla peklem. V dospělosti zas odešla od manžela k ženě a přiznala menšinovou sexuální orientaci, a tak se bohužel trápila rovněž.

Také vás může zajímat ...

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...