Jitka Smutná: Zahrála si na Robinsona

Měla jsem s sebou svačinu a pití

Na ostrově jí dělaly společnost jen ptáci a okolní příroda

Ostrov, na kterém nikdo není, láká snad každého. Každý by chtěl strávit dovolenou bez obležení turistů, jenom ve společnosti moře a krajiny. JITCE SMUTNÉ (65) se to podařilo.

Bez přístřešku

„Navštívila jsem Ameriku a byla jsem na Floridě v Saint Petersburgu,“ chlubí se herečka. Kousek od něj je takzvaný ptačí ostrov. A protože zrovna nebyla turistická sezona, byla na něm skoro sama! Když jí kapitán lodi na ostrůvku vysazoval, dal jí do ruky jen jednoduchou mapu. „Bylo devět ráno. Měla jsem s sebou svačinu a pití. Přístřešek žádný.

Prožila jsem to jako Robinson,“ vypráví herečka.

Také vás může zajímat ...

Jenže když přišel silný vítr a déšť, Smutná se začala bát a rychle se vrátila do přístavu na loď, která ji odvezla zpátky do civilizace.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...