Jitka Válková a Táňa Vilhelmová: Pěkně si v televizi vjely do vlasů

Drsně setřela porotkyni! Pomstí se jí Táňa?

Zpěvačka a Česká Miss 2010 Jitka Válková (25), která je účastnicí další řady show Tvoje tvář má známý hlas, to pěkně nandala herečce Táně Vilhelmové (39). Svou ostrou odpovědí ji drsně ponížila.

Vypadá neškodně, ale Jitka Boho Válková (25) dokáže být pěkně ostrá holka. Poté, co vystoupila v prvním díle show Tvoje tvář má známý hlas a úžasně předvedla populární zpěvačku Beyonce (36), dokázala odpálkovat porotkyni a herečku Táňu Vilhelmovou (39).

Jitka předvedla dechberoucí výkon.
Jitka předvedla dechberoucí výkon.

Ta jí totiž při hodnocení řekla: „Jitko, já tě vůbec neznám…“. Jenže na to jí Jitka pohotově odpověděla: „Já tebe také ne.“ Čímž nejen, že vyrazila herečce dech, ale rozesmála porotu i publikum. Její úder byl opravdu rychlý a nečekaný.

Vilhelmová byla tak vykolejená, že nevěděla, co má vlastně říkat a snažila se z toho udělat legraci, ale to se jí nepodařilo. Možná proto, že pro ni byla celá situace trapná a chtěla své rýpnutí odčinit, ohodnotila nakonec Jitčin výkon na deset bodů, díky čemuž modelka vyhrála.

Také vás může zajímat ...

Teď můžeme jen čekat, kdy jí to Vilhelmová vrátí..

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...