Jitka Zelenková: Bez chlapa to na chalupě nezvládla

Zabít řemeslníka by nemělo být trestným činem!

Chtíc nechtíc musela chalupu svěřit novým majitelům, kteří se o ni dokážou postarat.

V okolí zpěvačky JITKY ZELENKOVÉ (67) se už léta žádný muž neobjevuje a ona sama se chlubí, že jí samotářský život vyhovuje a se vším si poradí sama. Jenže teď musela přiznat, že i muži se občas k něčemu hodí. To poznala na vlastní kůži, když si pořídila chalupu ve Skryjích. Doufala, že tam bude jezdit relaxovat a načerpá nové síly.

Namísto toho ale brzy poznala, že kolem pohádkové chalupy je také dost chlapské práce.

Řemeslníka by klidně zabila

Navíc dům potřeboval nemalé úpravy, a to zpěvačka pochopitelně sama zvládnout nemohla. Najala si proto řemeslníky a myslela si, že tím je problém vyřešen.

Také vás může zajímat ...

„Ona každá chata hlavně potřebuje dobrého chlapa – řemeslníka – a mě ti řemeslníci tak okrádali a tak špatně pracovali, že jsem vymyslela heslo: Zabít řemeslníka by nemělo být trestným činem!“ prohlásila Zelenková, která nakonec byla ráda, že se chalupy zbavila. Namísto načerpaných sil jí totiž dům pouze řádně odčerpal bankovní konto a pocuchal nervy.

Zda ji to přimělo zamyslet se nad tím, že by přece jen nebylo na škodu se po nějaké mužské polovičce poohlédnout, ví však pouze ona.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...