Jitka Zelenková: Kdo Zelenkovou drsně zneužívá?

Když je někdo skromný, někdy na to může doplatit. Jitka Zelenková (68) byla vychována minulým režimem. Proto, když ji někdo osloví s prosbou o vystoupení, nemá s tím problém. Dokonce za to ani nepožaduje honorář.

Také vás může zajímat ...

„Stačí jí židle a sklenka vody,“ řekl o ní zpěvák a organizátor benefičního koncertu, kde zpěvačka vystupovala, Martin France (48). S každým tak dobré zkušenosti nemá. Nejhorší je podle něj mladší generace, která má často nesmyslné požadavky.

Vybral si snad Jitku protože věděl, že za to nebude prakticky nic chtít? Doufejme, že se toho třeba nechytnou jiní organizátoři. Zelenková by si tak do konce života nevydělala ani na slanou vodu. I když je skromná, tak i ona musí platit složenky.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...