Jitka Zelenková: Matka ji nikdy nepochválila

I navzdory tomu, že zpěvačka Jitka Zelenková (68) se v showbyznysu pohybuje už dobrých padesát let, stále ji prý trápí strach z toho, že něco nevyjde podle plánu nebo že ona sama zkrátka něco pokazí.

Koncertovala před statisíci lidmi, navštívila nespočet měst a jako zpěvačka je velmi úspěšná a oblíbená.Co je za jejími pochybnostmi a za co tedy může její neustálá tréma?

Také vás může zajímat ...

Samá kritika a srovnávání

Už od útlého věku, kdy Zelenková se zpěvem začínala, ji její maminka Lucie (†81) neustále jen kritizovala a shazovala.Člověk, který by měl být jejím největším fanouškem, byl naopak jejím největším kritikem a škůdcem.

Navzdory všemu

„Ona mi totiž nikdy neřekla: To je dobrý! Vždycky dávala přednost jiným zpěvačkám přede mnou. Obzvlášť mě týrala Ivetou Bartošovou, a to mě nesmírně štvalo,“ zavzpomínala si Zelenková. Sama však tvrdí, že maminku má i přesto ráda, ale její podporu a pochvalu by velmi ocenila. Matka jí před šesti lety zemřela na Alzeimerovu chorobu, takže se jejího uznání asi už nikdy nedočká.

Zdá se, že jí ale zavařila na pořádné doživotní trauma.

Je čas to změnit a neohlížet se do minulosti.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...