Jitka Zelenková: Nechápe, proč ji všichni litují

O zpěvačce se sametovým hlasem, Jitce Zelenkové (65), je známo, že se nikdy nevdala a v současné době žije sama. Často se setkává s tím, že ji lidé litují, protože jim připadá smutné, když je starší žena opuštěná, bez manžela, bez dětí, bez vnuků.

Zpěvačka se brání tomu, aby ji okolí a fanoušci považovali za nešťastnou ženu, zlomenou nepřízní osudu. Skutečnost je prý docela jiná. To, že nemá stálého partnera, označuje za zdravou emancipovanost. A co víc, prohlašuje, že jí nechybí dokonce ani potomci.

Také vás může zajímat ...

Nebylo přece žádnou její povinností rodit děti! Čas tráví buďto s kamarády, anebo je sama. Samotu prohlašuje za něco jako svůj životní program. Je však možné těmto siláckým řečem doopravdy uvěřit? Věří jim vůbec ona sama? Holou pravdou je, že dala přednost kariéře a že většinu volného času věnovala ženatému záletnému milenci Ladislavu Štaidlovi.

Chodila s ním jedenáct let, ačkoli měl manželku Aňu, tři děti a dlouhé zástupy mladých milenek. Stálo to vůbec za to? Prý ano. Hudebník Ladislav Štaidl byl údajně vynikající v posteli a zároveň vlastnil i sexy mozek.

To je ovšem oslňující kombinace..

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...