Jitka Zelenková: Proč před ní chlapi prchají?

Stále sama. A už se ani netváří, že jí to nevadí. Jitka Zelenková odhodila masku ženy nadšené svou nezávislostí a přiznává, že by mužskou společnost uvítala.

Těžko však může nějakého nešťastníka spoutat a násilím odvléci do bytu. Muži se o tuto atraktivní a úspěšnou ženu prostě neperou. Jak je to možné? Jitka se to snaží vysvětlit nejen svému okolí, ale především sobě.

Také vás může zajímat ...

„Já jsem prostě takový vůdčí typ a mě se muži spíše bojí, protože nemám ráda kompromisy, neumím je dělat. A to je samozřejmě jeden z kamenů úrazu, proč jsem se nikdy nevdala,“ říká interpretka hitu Když se narodíme.

Zjevně je příliš dominantní, nenechá si nic diktovat, nepodřizuje se. Život ji naučil chovat se jako takový napůl chlap. Přitom o mužích se říká, že dávají přednost roztomile bezradným blondýnkám. A oblíbená zpěvačka, která se celý život spoléhá jen sama na sebe, je jejich opakem.

„Nikdy nevíte, jak tu dlouho budete, chci si život užít naplno a to také dělám. Chybí mi láska, to nebudu říkat že ne, ale na druhou stranu se dokážu o sebe postarat,“ uzavírá Jitka. .

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...