Jitka Zelenková: Táhlo jí to k ženáčům

Štaidl udržoval poměr i s jinými ženami

V době, kdy s ním měla mít poměr, bydlela nedaleko od jeho vily

Některé ženy se zkrátka při výběru mužů nepoučí. Jenou z nich měla být také JITKA ZELENKOVÁ (67). Celých 11 let prožila jako ponižovaná milenka hudebníka LADISLAVA ŠTAIDLA (72), který byl tehdy ženatý a měl dvě děti. Kvůli tomuto vztahu, který byl prý jednostranný, protože Štaidl udržoval poměr i s jinými ženami, neměla Jitka nikdy vlastní rodinu.

Štaidl navíc nebyl rozhodně jediný ženáč, s nímž si zpěvačka v dobách svého mládí začala.

Jako by ženatým mužům nedokázala odolat.

Spala prý i se Slováčkem

Také vás může zajímat ...

Své o tom prý ví také DÁDA PATRASOVÁ (61), která se po celé manželství trápila nevěrami svého muže FELIXE SLOVÁČKA (74). Patrasová sice celé roky jeho avantýry omlouvala, a mnohdy dokonce popírala, nedávno si ale pustila pusu na špacír a přiznala, že Slováček měl mít pletky se Zelenkovou.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...