Jitka Zelenková: Tak tohle neměla dělat

Jitka je stále ve své formě.

Nějaké to trauma z minulosti máme každý. Výjimkou není ani Jitka Zelenková, která, jak se nyní ukázalo, promarnila životní šanci. Dodnes si to vyčítá, i když je to úplně zbytečné, protože změnit to už nelze.

Špatná rozhodnutí se zpravidla člověku ve zlém vrátí. A co se tedy vlastně stalo? Jistě si vzpomínáte na slavný filmový hit Trhák, hudební komedii, k níž napsali scénář pánové Ladislav Smoljak (†78) a Zdeněk Svěrák (82).

Také vás může zajímat ...

Jitka Zelenková do Trháku nazpívala několik písní, propůjčila totiž svůj hlas Dagmar Veškrnové (65), která hrála dceru hajného Kaliny. Jenomže všechno mělo být jinak! Jitka Zelenková měla zmíněné postavě nejen propůjčit hlas, ona ji měla i hrát.

Nazpívala písně, vyzkoušela si i šaty určené dceři hajného Kaliny, ale tím to všechno skončilo. „Protože jsem tenkrát měla svoje první koncertní turné, dala jsem přednost hudbě. Odmítla jsem to a dodnes toho lituju, protože koncertní turné se klidně mohlo odložit,“ vysvětluje sklíčeně.

Dodává: „Moc mě to mrzí, protože film je trvalka, a navíc je to opravdu trhák.“ Od té doby už podobně zajímavou hereckou příležitost nedostala. .

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

reklama