Jodie Foster pronásleduje šílená lesba!

Nejedna celebrita má svého stalkera neboli pronásledovatele, ale zvláště zarputilou „stíhačku“ má americká herečka Jodie Foster (54), o níž je známo, že žije v lesbickém svazku s fotografkou, herečkou a režisérkou Alexandrou Hedison (47). A světe, div se, i její pronásledovatelka je lesba.

Její jméno policie nezveřejnila, ale jde o mimořádně vynalézavou osobu, která už se prošla při jakési party i jejím domem v Los Angeles, po čemž její partnerka Alexandra požádala soud o zákaz přiblížení, a jezdí za ní i na natáčení. Teď se pohybovala kolem „placu“, i když Jodie měla práci v kanadském Torontu.

Už ji kdysi, před pětatřiceti lety, pronásledoval vyšinutý John Hinckley (66), který, aby ji na sebe upozornil, spáchal neúspěšný atentát na tehdejšího prezidenta Ronalda Reagana (+93)!

Také vás může zajímat ...

Alexandra Hedison

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...