John Travolta a Kelly Preston se museli vypořádat se smrtí šestnáctiletého syna!

Po kruté ztrátě musela manželská dvojice čelit ještě i vydírání!

Herec John Travolta (65) a jeho žena Kelly Preston (57) mají na hollywoodské poměry už dlouholetý vztah. Do života jim ale v roce 2009 krutě zasáhla nečekaná rodinná tragédie!

Největší slávu zažil John Travolta (65) v 70.letech. Stal se idolem miliónů dívek a žen po celém světě díky dvěma filmům: Horečka sobotní noci a Pomáda. Právě v druhém uvedeném snímku ho viděla tehdy šestnáctiletá Kelly Preston (57). Měla plakát s Johnovou tváří ve svém dívčím pokoji. Už tehdy v ní dozrálo rozhodnutí, že si slavného herce jednou vezme.

Také vás může zajímat ...

A opravdu to dokázala!

Manželství v pohodě, kariéra dole

Také Kelly vstoupila do světa showbyznysu, nejprve jako modelka. Díky tomu dostala i nabídky od filmařů, což se ukázalo být pro její další život jako osudové. Roli ve filmu Experti dostala jak ona, tak i John Travolta. Ačkoliv si na tento film dnes už málokdo vzpomene, Kelly se svým manželem na něj budou myslet navždycky: dal je totiž dohromady! To se psal rok 1991.

Dva roky poté Kelly dosáhla toho, o čem kdysi snila a Johnovi řekla své „ano“. Pro oba to byla první a jediná svatba, a po 28 letech to vypadá, že to tak i zůstane. Další rok přišel na svět syn Jett (+16). Dcerka Ella Bleu (19) následovala až po osmi letech. Zatímco v rodinném životě se na počátku 90. let Johnovi dařilo, v kariéře to nebylo nic moc.

Někdejší hvězda slavných filmů jen paběrkovala v přihlouplých komediích. Změnilo se to až díky Quentinu Tarantinovi (56), který dal Travoltovi novou šanci ve filmu Pulp Fiction: Historky z podsvětí.

Od té chvíle se Johnova kariéra znovu nastartovala a zdálo se, že jeho celkové životní štěstí už nemůže nic ohrozit.

Zemřel mu přímo v náručí!

První malou ranou, která čekala Johna na začátku nového tisíciletí, byl katastrofální neúspěch filmu Bojiště Země, do kterého vkládal spoustu nadějí. Mnohem horší ztráta ho ale potkala v roce 2009. Na počátku roku trávila rodina dovolenou na Bahamách. Syn Jett trpěl nepříjemnou nemocí, nazývanou Kawasakiho syndromem.

Způsobuje situace, která může vyvolat srdeční zástavu – a právě to se bohužel stalo. Záchvat, který Jetta postihl, mladík bohužel nepřežil. John prožil nejtragičtější chvíli svého života, když mu syn zemřel v náručí. Jeho i Kelly pak kdosi vydíral tím, že zveřejní fotografie mrtvého Jetta. Manželé předali záležitost policii a ta pachatele dopadla.

Ukázalo se, že mezi nimi byla i jedna americká politička! John a Kelly nepodlehli smutku a bolestnou ztrátu vyřešili tím nejlepším možným způsobem: přivedli na svět dalšího potomka. Stalo se to rok po Jettově smrti a osud byl k dvojici příznivý, dopřál jim jiného syna. Prožitá tragédie upevnila pouto mezi manželi, kteří předtím museli překonat i některé Johnovy skandály.

Jsou spolu už více než čtvrt století a nevypadá to, že by vztah, který si Kelly kdysi vysnila, měl skončit!

Zahýbal John své manželce s jinými muži?

Jedním ze skandálů, kterým musel John Travolta čelit, bylo nařčení ze sexuálního obtěžování. Kupodivu se ale nejednalo o ženy. Z osahávání obvinili slavného herce někteří maséři. Nebyl to jediný problém, ještě horší bylo, když Johna přistihli v nočním klubu, kde byl převlečený za prostitutku.

Zpětně pak tisku prozradila někdejší hercova snoubenka, že při natáčení Pomády obtěžoval sexuálně svého hereckého kamaráda.

Je tedy John opravdu zaměřený pouze na ženy?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...