Johnny Depp je až příliš drahý

Nejlépe placený, nebo přeplácený herec?

Patří mezi nejobsazovanější a zároveň nejoblíbenější herce současnosti. Přesto už byl za poslední dva roky podruhé zvolen nejpřeplácenější filmovou hvězdou současnosti. Za filmy, v nichž JOHNNY DEPP (53) hraje, inkasuje astronomické částky! Jenže honoráře vůbec neodpovídají atraktivitě jeho filmů.

A který film mu toto ocenění přinesl letos? Kupodivu Alenka v říši divů, který vydělal pouhých 300 milionů dolarů, což je na dnešní dobu vskutku hodně málo. Stejně jako Johnny Depp ani LEONARDO DICAPRIO (42) se filmovým tvůrcům poslední dobou příliš nevyplácí.

Mají snad oba nejlepší herecká léta za sebou? Nebo jsou diváci čím dál náročnější a herecké výkony pořád stejné? Johnny by si proto měl začít své role vybírat pečlivěji..

Také vás může zajímat ...
Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...