Johnny Depp: Rozhazuje miliony

Měsíčně roztočí 50 milionů!

Johnny Depp

Hvězda Pirátů z Karibiku JOHNNY DEPP (53) je podle všeho na pokraji krachu a nemůže za to nic jiného než jeho zhýralý způsob života. Měsíčně prý utratí kolem 50 milionů korun. To alespoň tvrdí společnost TMG, která se mu řadu let starala o finanční záležitosti a která je nyní i jeho věřitelem. Podle ní například slavný hollywoodský herec investoval v přepočtu 1,8 miliardy korun do 14 domů.

Brání se žalobou. Mezi další jeho výstřelky prý patří třeba i vystřelení popela zesnulého spisovatele HUNTERA THOMSONA (†67) ze speciálního děla, což ho vyšlo na zhruba 75 milionů korun. Nadto si herec koupil také 45 luxusních aut a jachtu. Neváhá zaplatit ani 750 000 korun za láhev kvalitního vína. Depp se ale brání protižalobou.

Firma prý s jeho penězi špatně hospodařila, porušovala zákony a neodváděla včas daně, kvůli čemuž prý musel platit vysoké penále.

Také vás může zajímat ...

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...