Johnny Depp: Rozhazuje miliony

Měsíčně roztočí 50 milionů!

Johnny Depp

Hvězda Pirátů z Karibiku JOHNNY DEPP (53) je podle všeho na pokraji krachu a nemůže za to nic jiného než jeho zhýralý způsob života. Měsíčně prý utratí kolem 50 milionů korun. To alespoň tvrdí společnost TMG, která se mu řadu let starala o finanční záležitosti a která je nyní i jeho věřitelem. Podle ní například slavný hollywoodský herec investoval v přepočtu 1,8 miliardy korun do 14 domů.

Brání se žalobou. Mezi další jeho výstřelky prý patří třeba i vystřelení popela zesnulého spisovatele HUNTERA THOMSONA (†67) ze speciálního děla, což ho vyšlo na zhruba 75 milionů korun. Nadto si herec koupil také 45 luxusních aut a jachtu. Neváhá zaplatit ani 750 000 korun za láhev kvalitního vína. Depp se ale brání protižalobou.

Firma prý s jeho penězi špatně hospodařila, porušovala zákony a neodváděla včas daně, kvůli čemuž prý musel platit vysoké penále.

Také vás může zajímat ...

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...