Josef Alois Náhlovský: Bude obšťastňovat ženy za peníze?

Doby, kdy Josef Alois Náhlovský (68) zářil na televizní obrazovce a kdy se bez něho neobešla žádná televizní show, jsou nenávratně pryč. Je ostrý humor si však našel své místo v divadlech či kulturních sálech.

Takže jeho fanoušci o něho nepřišli. Je stále stejně vtipný a zábavný jako kdysi. Co se ale změnilo, jsou finanční poměry. Dříve si nemohl Náhlovský stěžovat, dnes už je ale peněz výrazně méně a tak zvažuje, čím by ještě mohl přispět do rodinné pokladny.

Také vás může zajímat ...

Nápad, se kterým přišel je ale poněkud šílený. „Koukal jsem do zrcátka a napadlo mě, že bych se mohl živit jako gigolo,“ šokoval herec s tím, že prý nebude drahý a první zákaznice bude mít jeho služby zdarma.

Myslel to Náhlovský vážně nebo jde jen o troufalý žert?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...