Josef Kokta: Z milionáře noční hlídač

Rodinka je to krásná, ale v dluzích

Zajezd V.I.P. do Tuniska - letiste

Dříve žil v přepychu a přehazoval miliony vidlemi. Momentálně se Josef Kokta(59) živí jako noční hlídač a rodinnou kasu prý plní z větší části jeho žena Ornella (24). Jak se dříve úspěšný podnikatel dostal až na samé dno? S kopce to s ním začalo jít už po rozvodu s Gábinou Partyšovou (38).

Neuspěl ani se svým marketingovým projektem. Dluhy a exekuce nejsou pro nikoho nic příjemného a Koktu prý málem dohnaly k sebevraždě. Zachránila ho láska k Ornelle a jejich společenému synovi Quentinovi (4). Při nočních šichtách na vrátnici vymýšlí, čím by se opět dostal na výsluní. Jeho projektům se ale stále nedaří. Kam se poděly všechny jeho úspory? Ani zdraví mu nepřeje.

Na konci loňského roku ho Ornella dovezla do nemocnice s agresivním abscesem v tříslu a musel podstoupilt hned dvě operace.

Také vás může zajímat ...

Pravda je, že pády z velkých výšek bývají velmi tvrdé.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...