Josef Somr rozprodává veškerý majetek

Citlivý herecký bard Josef Somr (84) vzal, zdá se, rozum do hrsti a zbavuje se nemovitostí, na jejichž údržbu už nestačí. Dělá to zjevně nerad, ale asi je to nutné.

Nedávno prodal svoji chalupu v Českém ráji, kam už nejezdil, a nyní je v nabídce realitky i hercův rodný dům ve Vracově na Kyjovsku, na kterém vždycky velmi lpěl. Je to sice staré, ale hezké staveníčko s prostorem pro dvě rodiny, které ale zjevně potřebuje opravy. „Vracov je můj domov a vždy se tam rád vracím.

Také vás může zajímat ...

Kdykoliv vidím v dálce vracovské topoly, srdce se mně sevře,“ vyznal se ještě nedávno herec, který sem ještě jako dospělý jezdil v létě pomáhat rodičům s vinohradem. A místní měli herce rádi, líbilo se jim, že se chová slušně a skromně.

Dnes je stále půvabný domek se sklípkem k mání za necelý milion a půl.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...