Josef Vojtek: Manželství v ohrožení?

Nemá na nic čas

Jovance se vůbec nelíbí, že je na děti sama.

Na nový muzikál Mefisto se JOSEF VOJTEK (51) jako vždy těší, ale jeho přípravy s sebou přinášejí také řadu nepříjemností, a tak se nemůže dočkat, až bude konečně po premiéře a on se zase vrátí do normálního života. Posledních pár měsíců totiž skoro netráví čas se svou ženou JOVANKOU (37) a jejich syny ADAMEM (4) a teprve tříměsíčním ALBERTEM.

A podle zdroje z jeho okolí to má na rodinu pořádný dopad. Jovance se vůbec nelíbí, že je na děti sama a vzhledem k tomu, že Pepa je také známý záletník, prý se bojí, že si na divadelních prknech za ni najde náhradu, jako to udělal už v minulosti svým předešlým partnerkám.

Kvůli zkouškám, které se naštěstí už blíží ke konci, vstává už v pět ráno a domů se vrací odpoledne úplně vyřízený. Na rodině mu ale vždy záleželo a pravidelně u sebe doma pořádá večeře, kde se sejdou všechny jeho dětičky pohromadě, takže je teď prý pod velkým tlakem, když na ně nemá dost času.

Také vás může zajímat ...
Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...