Josef Zíma: Už se jen belhám

Herci a zpěvákovi z kdysi oblíbené Vlachovky Josefu Zímovi (85) se vrátily jeho problémy s nohama. Už pět let žije bez své manželky, herečky Evy Klepáčové (+79) a nyní se mu opět vyhrotil problém s ucpáváním tepen a cév.

„Už jsem skoro nepohyblivej,“ stěžuje si Zíma. „Ale snad to bude dobrý. Ale rád bych to měl už vyřízený.“ Což znamená, že ho čeká operační zásah, který by mu měl ulevit. V minulosti už měl vážný problém s tepnou pravé nohy, který se povedlo operativně vyřešit.

Také vás může zajímat ...

Naštěstí na to není sám, stará se o něho jeho rozvětvená rodina, má tři pravnoučata a čeká čtvrté, a přes umělý kloub v koleni má velkou naději, že bude zase běhat jako srnec.

Polku už si asi netrsne, ale i tak prožije ještě pěkných pár šťastných let, vždyť na Vánoce se u něho sešlo patnáct rodinných příslušníků.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...