Jožo Ráž: Končí kvůli zdraví?

Poté, co zázračně přežil nehodu na motorce, se JOŽO RÁŽ (64) rozmýšlel, zda se vrátit k muzice. Nakonec neodolal a se svou slovenskou kapelou Elán slaví už 50 let od založení. Několikrát sliboval, že s koncertováním končí, ale vždycky se nechal něčím přesvědčit.

Kapela bude pokračovat i bez něj. Smíří se s tím?

Také vás může zajímat ...

Tentokrát však oznámil definitivní konec a odchod ze scény. Trápí ho snad zdraví natolik, že už nemůže koncertovat? Možná má už dost fanoušků a popularity a chce mít svůj klid, ale co když je za tím něco vážnějšího? Přece jen byl po nehodě v nemocnici opravdu dlouho, znovu se učil chodit a asi ho pomalu dohánějí i neduhy spojené se stářím.

Nahradí ho

Křepčit na pódiu už Ráž tedy příliš nemůže a je si toho moc době vědom. Určitě dělá dobře, když se šetří. Snad mu ale brzy nedojdou peníze a nebude se chtít zase vrátit na scénu. Elán totiž bude nejspíš pokračovat bez něj a tím pádem ho někdo v kapele nahradí. Bude o něj ještě někdo stát?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...