Jožo Ráž: Technika mu nic neříká

Chce ukončit karieru?

V branži se najde pár dalších hvězd, které smýšlejí podobně jako Ráž.

Zatímco většina z nás si svůj den bez mobilu a internetu vůbec nedokáže představit, tak některým technika k srdci vůbec nepřirostla. Mezi ně patří i slovenský zpěvák a leader skupiny Elán JOŽO RÁŽ (62). Tomu jsou všechny technické vymoženosti naprosto ukradené. Svérázný zpěvák přiznává, že tyto věci jdou naprosto mimo něj. A co víc!

Je na to ještě ke všemu jaksepatří hrdý!

Fanoušci mu vadí

Ráž, který už nějakou dobu prohlašuje, že chce ukončit svou kariéru, má prý jako jedinou technickou vymože nost pouze pevnou telefonní linku a víc nepotřebuje. „Na internetu jsem ještě v životě nebyl. Mobilní telefon mám, ale je buď vypnutý, nebo odložený někde v šuplíku.

Také vás může zajímat ...

Jsem velmi konzervativní a neplatím ani platební kartou, kterou mám,“ popisuje zpěvák, který prý nechce, aby někdo věděl, co, kdy a kde kupoval a za co tedy utrácel. Zpěvákovi prý poslední dobou vadí i popularita. „Prvních sto fanoušků, které jsem potkal na ulici, mi udělalo radost. Ale po dvou milionech mě to přestalo bavit. To už se nedá vydržet,“ stěžuje si Ráž.

Neměl by se však rouhat.

Právě díky svým příznivcům si může dovolit mít nadupanou kreditku, kterou tak nerad používá.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...