Jožo Ráž vyhazuje dárky od fanoušků

Fandové a zejména fanynky posílají svým idolům nejen pozdravy a žádosti o autogram, ale i plyšáky, různé ozdůbky a jiné skvosty. Pokud to ovšem fanynky zasílají lídrovi skupiny Elán Jožo Rážovi (62), mohou rovnou plakat nad výdělkem.

Nerudný zpěvák a baskytarista, jak se ukázalo, po letech v šoubyznysu už své obdivovatele v podstatě nesnáší a to, co mu přijde poštou, putuje nejkratší cestou do popelnice. „Prvních sto fanoušků, to je obrovská radost. Ale když už je to pětimilionový fanoušek, tak už je toho moc. Nedá se to vydržet,“ stěžuje si Jožo.

„Těch dopisů, papírových a plexisklových andělíčků jsou tuny!“ Co fanynka smolí, šije, plete či vyřezává v představě, jak bude interpret Vody, čo ma drží nad vodou nadšen, to v něm vyvolává odpor.

Také vás může zajímat ...

A mimochodem, nesnáší i tu Vodu!

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...