Jožo Ráž: Žena čeká na jeho konec!

Nenávidí to snad ještě víc než já

Podle něj se má skončit v nejlepším amnoho umělců to prý přehání

Lídr legendární slovenské kapely Elán JOŽO RÁŽ (62) se rozhodl, že k oslavám 50. výročí Elánu si sám sobě nadělí zajímavý dárek: odchod do důchodu. To už sice ohlásil několikrát, ale teď prý zprávy o zaslouženém odpočinku myslí opravdu vážně. Má k tomu podle svých slov i další dobrý důvod.

Tím je jeho manželka BARBORA, která se na okamžik, kdy Ráž konečně pověsí svou hudební kariéru na hřebík, těší už dlouhá léta.

Přeje si to už 15 let

Také vás může zajímat ...

Zpěvákova manželka je prý totiž velkou odpůrkyní popularity. „Nenávidí to snad ještě víc než já. Jak slyší o novinářích, zakope se do té nejhlubší díry, kterou najde,“ prozradil Ráž, který je ve své branži jeden z mála, jemuž po celou kariéru vydrželo jedno manželství. Konec Elánu si tak prý Rážova žena přeje 15 let. „Čeká na to jako na spasení.“

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...