Jsou pro ně důležitější peníze než láska?

Je vidět, že současná krize moderátora Leoše Mareše (44) a jeho manželku Moniku Koblížkovou (39), na rozdíl od jiných, moc nepostihla a oni rozhodně nemusí nijak šetřit.

Právě se totiž zabydlují v novém bytě, za který zaplatili ohromující částku přesahující 39 milionů korun! A přestože si na nemovitost vzali hypotéku, nemusí se bát, že by neměl na splácení.

Také vás může zajímat ...

Jeho příjmy se totiž už dávno neomezují na moderování, ale konto se mu plní hlavně díky reklamám na sociální síti. Za tuhle astronomickou částku ale získají bydlení, o jakém se většině lidí ani nesnilo.

Leoš si v něm hoví a doufá, že to tak bude ještě dlouho pokračovat

Součástí jejich rezidence na pražském Břevnově je i garážové stání pro tři auta a rovnou tři terasy. Ta největší má dokonce přes sto metrů čtverečních.

A podle počtu ložnic se zdá, že se slavní manželé nevzdávají naděje na to, že se konečně dočkají vytouženého společného miminka. Ostatně tahle čtvrť je pro rodinu přímo ideální. Kousek za domem mají manželé obrovský park, výborné restaurace i prestižní školky a školy.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

reklama