Jsou pro něj peníze přednější než pověst?

Byl by herec schopný manželce ublížit?

Kdo by to byl do herce Václava Kopty (53) řekl, že je až takový šetřílek. Byl totiž nedávno nachytán, jak brázdí silnice na svém skútru. Na tom by nebylo nic zvláštního, kdyby ho neměl z přední strany poslepovaný izolepou.

Nejspíše se nechtělo Koptovi investovat pár tisícovek za výměnu čelních plastů a raději to vyřešil tímto laciným způsobem. Jenže nejenom, že takové motorové vozidlo by asi nemělo raději ani na silnici co pohledávat, ale ještě si tím zbytečně buduje pověst muže, který si nechá pro korunu vrtat koleno.

Také vás může zajímat ...

Že by snad šetřil kvůli tomu, že se nedaří jeho novému pořadu Kopta show? Možná tomu tak skutečně je. Ač v tomto případě sice ušetřil, ale ohrozil nejen svoji bezpečnost, ale i ostatních. Co kdyby se mu totiž za jízdy skútr nakonec rozpadl.

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

reklama