Jste JIN, nebo JANG?

Klasický západní výklad chápe symbol jinu a jangu jako dva protilehlé póly: dobro a zlo, nebe a peklo, bohatství a chudobu či laskavost a hrubost. Pokud ho častěji vídáváte, možná se vám příroda snaží naznačit, že váš život není v rovnováze a že byste měli zvýšit svou mužskou nebo ženskou energii a tím vyvážit přebytek té druhé energie ve vašem těle.

Případně vám může připomínat, že byste zlo měli vyvážit dobrem a že si máte užívat radostí života a nepovažovat každodenní úkoly za nutné zlo.

Také vás může zajímat ...

Jak postupovat?

Nejprve musíte zjistit, jaká energie ve vašem těle převládá.

K tomu vám dopomůže náš test. Jestliže obdržíte od někoho tento symbol, nebo ho někde uvidíte, všimněte si, kdy k tomu došlo a za jakých okolností. Přejídali jste se v tu dobu nebo se příliš oddávali něčemu jinému? Uviděli jste ho, když jste se snažili někomu pomoct? Ukázal se vám v zaměstnání? Nebo doma?

Věnujte pozornost všemu, co souvisí s okolnostmi, za kterých jste ho dostali či ho viděli. Díky tomu zjistíte, ve které oblasti života jste mimo rovnováhu. Následně se nalaďte na svou intuici a zeptejte se sami sebe: „Co teď musím udělat, abych uvedl svůj život do rovnováhy?“ Odpověď může přijít hned či se ukáže v podobě nějakého znamení.

Pochopení podst aty principu duality jinu a jangu vás dostane na vyšší úroveň intuitivního života.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...