Jste závislá na partnerovi?

Pokud v sobě nemáte dostatek sebelásky, a vaše nitro zeje prázdnotou, pak se pro vás stane jediným zdrojem citů partner. A vy se na něm stanete závislá. Začnete vnímat sama sebe podle toho, jak vás vidí ON.

Co s tím?

Také vás může zajímat ...

Spolehejte především sama na sebe Pokud se spoléháte pouze na ostatní, můžete velmi narazit. To, abyste byla šťastná, závisí totiž především na vás a ne na tom, zda má váš partner zrovna dobrou náladu nebo se vám může naplno věnovat.

Když se dokážete sama ocenit a mít se ráda, budou pro vás mnohem snadnější i vztahy s partnerem. Mějte se ráda a vaše okolí vycítí vaši sebelásku a vnitřní p o h o d u a ostatní vás o to víc budou mít rádi.

Jak sama víte, muži přicházejí a odcházejí do vašeho života, ale jediný člověk, který vás nikdy neopustí, jste vy sama. Vy jste ta nejvhodnější osoba k prožití vašeho života! Štěstí nehledejte jen u něj v náručí Pokud hledáte své štěstí pouze u partnera, a pro kousek projevené lásky byste udělala cokoliv, nebudete trvale šťastná.

Vztahy jsou totiž vrtkavé, nikdy nevíte, co ten druhý udělá, jak se zachová nebo jestli s vámi zůstane. Jestliže čerpáte lásku pouze od něj, stáváte se otrokem druhého v tom, že pokud s vámi zrovna není, cítíte úzkost a není vám dobře.

Pokud jste závislá na vztazích, sama se sebou si nestačíte, necítíte se příjemně a něco vám stále chybí. Závislost zabíjí vztah Lidé, kteří potřebují zaplnit v sobě vnitřní prázdno, se na druhé upínají a doslova žebrají o ujištění, že jsou milováni. Láska od druhých je sice příjemná, ale ne trvale uspokojující, protože jsou časy, kdy se jeden druhému přece jen občas vzdálíte.

Potřebujete další dávku Když na vás přestane působit vliv partnerovi lásky, potřebujete ji doplnit někde jinde.

Nejlepší cestou, jak si lásku udržet dlouhodobě, je mít ráda sama sebe a vážit si svých předností. Pak ve vás nebude prázdno. Jak si zaručit přísun lásky? To, co nemáte uvnitř, nemůžete získat okolo vás.

Pokud máte zdravou sebelásku, máte i zdravé vztahy s okolím. Vše spolu souvisí a jedno bez druhého nefunguje. Láskyplné vztahy potkávají ti, kteří jsou šťastní i před tím, než si najdou životního partnera.

Cesta k sebelásce není sice lehká, ale pokud vytrváte, budete mít krásnější život. Sebeláska je jako hygiena, je potřeba ji denně opečovávat. Pokud toužíte po pevnějších vztazích, je nutné začít se zkvalitňováním vztahu k sobě.

Uvidíte, že i vás stávající miláček bude v šoku, že si bez něj umíte zpříjemnit život a být spokojená, a tím pádem možná sám začne měnit svůj postoj vůči vám. Nesmí být středobod vašeho vesmíru Zdravá sebeláska ve vztazích znamená, že znáte svoji hodnotu, máte kolem sebe jasné hranice, kde si nenecháte ubližovat.

Že se cítíte sama se sebou natolik v klidu a hezky, že váš partner není vaším středobodem, ale nástavbou vašeho světa. Vaším příjemným bonusem, ale ne závislostí. Narodili jsme se sami a ta správná zdravá samota a umění si vychutnat i lásku k sobě je cesta ke spokojenému životu.

Umíte se pochválit? Člověk, který se má rád, tak naslouchá především svým potřebám, umí se pochválit, ocenit své přednosti, kvality a úspěchy, uznává své nedostatky a netrestá se za ně, ale pouze je vylepšuje .

Když budete mít zdravé sebevědomí, jistě pocítíte pocit úlevy a nebudete se muset spoléhat pouze na to, jaké názory má na vás váš partner.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...