Juraj Kukura: Čím dál víc štve své spolupracovníky!

Rozhodl jsem se, že nebudu rušit

Nedávno jsme vás informovali o tom, že si JURAJ KUKURA (70) dělá ve svém okolí sám zbytečně zle. Podle všeho se v kolektivu chová nadřazeně, a tak ho spousta jeho kolegů nemá příliš v oblibě. Dokonce to před časem vygradovalo k tomu, že když měl Kukura nastoupit do Slovenského národního divadla, strhla se mezi ostatními herci taková vlna nevole, že se raději Juraj své příležitosti vzdal.

„Rozhodl jsem se, že nebudu rušit ten pokoj, který tam panuje,“ komentoval to tehdy. Jenže místo aby si Juraj z toho vzal nějaké ponaučení a začal se podle toho chovat, nyní při natáčení seriálu Inspektor Max dává své hvězdné manýry opět okázale najevo.

„Je náročný a často mimořádně kritický,“ uvádí zdroj slovenských médií s tím, že mnoho lidí, než aby museli s Kukurou i nadále pracovat, raději štáb opustili.

Také vás může zajímat ...
Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...