K seznámení jsme s kamarádkou použily rafinovanou lest!

Pomohla nám internetová seznamka!

Chtěly jsme, aby naše známá nebyla sama, tak jsme tomu napomohly.

Už od střední školy jsme tvořily silnou trojici kamarádek společně s Magdou a Veronikou. Zatímco mně a Veronice se skoro ve všem dařilo, Magda byla spíše smolařka. Nejvíce se to projevovalo ve vztazích. Po třech rozvodech hledání partnera úplně vzdala.

Také vás může zajímat ...

Falešný profil

Bylo nám s Veronikou naší kamarádky líto, a proto jsme se rozhodly, že jí pomůžeme i proti její vůli. Měla jsem v práci kolegu, který by se k Magdě hodil a odpovídal i věkově. Také patřil k rozvedeným a zklamaným. Zbývalo vymyslet, jak Magdu a Leoše – tak se kolega jmenoval – dát dohromady. Oba byli celkem nedůvěřiví, a jak šel čas a zůstávali sami, zvykli si, že jsou zalezlí ve svých ulitách.

Musely jsme na to s Veronikou jít nějakou lstí nebo trikem. Pomohl nám internet. Věděla jsem, že Leoš často chodí na seznamky a podařilo se mi zjistit, jaký tam má profil.

Společně s Veronikou jsme pak vytvořily falešný profil Magdy a komunikace mezi Leošem a kamarádkou mohla začít – bez jejího vědomí.

Klíčové setkání

Protože jsme Magdu dobře znaly, mohly jsme uvádět takové podrobnosti, které odpovídaly pravdě. Podařilo se nám Leoše zaujmout. Došlo k výměně fotografií, takže kolega věděl, jak Magda vypadá. To byl klíčový bod, naše kamarádka se mu nemusela líbit. Brzy se naštěstí ukázalo, že Leoš se opravdu zamiloval. Všechno směřovalo k osudovému osobnímu setkání.

Leoše jsme měly „chyceného“, zbývalo nějak na schůzku dostat Magdu. Daly jsme si sraz v obvyklé kavárně, ale kamarádku jsme tam nechaly jít samotnou – tak, aby se tam setkala s Leošem, který si myslel, že jde na rande. Našly jsme si strategické místo, odkud jsme mohly situaci pozorovat. Bylo to zábavné a také riskantní.

Nejprve jsme viděly, že si ti dva něco ve stoje vysvětlují a bylo nám jasné co. Pak se ale k naší úlevě posadili a povídali si dál. A jak to dopadlo?

Dnes jsou Leoš s Magdou spolu už rok a ani jeden z nich se na nás nezlobí!

Monika Š. (54), Brno

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...