K uzdravení chybí jen málo. Zachrání ji nová láska?

Na rozdíl od svých rodičů se ANIČKA SLOVÁČKOVÁ (24) do showbyznysu příliš nehrne. Přesto je jakožto dcera slavných rodičů den co den vystavována očím veřejnosti. To jí nejspíš ničí život. Co jí ale vadí ze všeho nejvíc? To, že jí chybí láska a asi i peníze

Nic se jí nedaří, a navíc má obrovskou smůlu v lásce. Letošní rok pro ni ovšem bude zlomovým. Co všechno se v jejím životě změní?

Také vás může zajímat ...

Bojí se někomu odevzdat své srdce

O mužích Aničky Slováčkové se toho příliš neví. Nejspíš je to tím, že si své soukromí dost střeží, a pokud se po jejím boku objeví nějaký muž, většinou tvrdí, že je to kolega, známý anebo dlouholetý kamarád.

Jednou už ale známost přiznala, avšak nezapomněla zmínit, že to není nic vážného, neboť na lásku na celý život nevěří, a také že má obrovský problém se zamilovat.

Bojí se, že se v muži zklame, že ji podvede nebo opustí z jiných důvodů. Své srdce jen tak neotevře ani svým přátelům. Podle nich se příliš nesvěřuje, raději trpí mlčky a sama.

Vážně ji totiž poznamenal rozchod jejích rodičů a především to, že maminku Dádu Patrasovou (64) opustil muž jejího života a Annin milovaný tatínek Felix Slováček (77).

Jizva, která v ní po jejich rozchodu zůstala, nikdy nezmizí. A nejspíš jí bude ničit celý život. Ale Anička nestojí o to, aby ji někdo litoval, a tak většinou působí jako bezstarostné děvče, které má ještě celý život před sebou.

Nejhorší zpráva, jakou kdy slyšela

I když to před pár měsíci také nebylo úplně jisté. V říjnu minulého roku jí lékaři oznámili, že má rakovinu prsu. Byl to pro ni šok.

Když si v prsu nahmatala bulku, myslela si, že půjde jen o nějakou zduřeninu, která za pár týdnů sama zmizí. Jenže se tak nestalo a Anička od lékařů uslyšela něco, co nechce slyšet žádná žena.

Rázem se jí obrátil život vzhůru nohama. Musela začít bojovat od samého začátku. Jenže záhy po zahájení léčby přišly pochybnosti. Právě tehdy se měla rozejít s chlapcem, se kterým randila několik měsíců.

Údajně ho nechtěla svou nemocí obtěžovat. Ten ji sice opustit nechtěl, ale herečka byla neoblomná, a tak nakonec zůstala sama.

Jenže když zůstala sama, uvědomila si, o co přišla. Na nápravu už ale bylo pozdě. Nezbývalo jí nic jiného než se se vším poprat sama. Samozřejmě s pomocí milovaných rodičů.

Maminka za jejími zády spřádá plány, jak dceru provdat

Tatínek její nemoc obrečel, maminka chodila jako tělo bez duše. Oba jí chtěli pomoct, avšak i jim se Anička bránila. Jak je v její povaze, nechtěla nikomu ubližovat ani přidělávat starosti.

Avšak Dáda Patrasová se rozhodla vzít celou věc do rukou sama. Údajně se rozhodla, jako už zřejmě poněkolikáté, že své dceři najde rozptýlení. Samozřejmě v podobě muže.

Dáda má mnoho přátel a známých, kteří mají nezadané syny, jimž se Anička líbí. Jenže dcera stejně jako lež nenávidí dohazování. Svého partnera si chce vybrat sama, a tak když se dozvěděla o tom, co maminka kuje, hned byl oheň na střeše.

Místo toho, aby se soustředila na léčbu, musela prý absolvovat téměř dennodenní hádky s matkou, která vymýšlela jeden plán za druhým.

Avšak ani jeden se jí zatím nepodařilo uskutečnit. Dokonce měla Dáda po dceři chtít, aby se nastěhovala do jejího domu ve Vršovicích, kde by se o ni mohla starat a měla ji tak pod kontrolou.

O to ovšem Anička samozřejmě nestále. Teď nejspíš rodiče litují, že jí koupili byt v samém srdci Vinohrad, odkud se nechce hnout.

Potřebuje oporu

Je pyšná na to, že je tak samostatná a dokáže si se vším poradit, což naznačuje i fakt, že jí lékaři oznámili dobrou zprávu. Čeká ji sice ještě chemoterapie, ale snad už má to nejhorší za sebou.

Sice si nemůže být jistá, zdali se rakovina nevrátí, ale když bude žít zdravým životním stylem, nebude se stresovat a nabalovat si na sebe kupu práce, jak ostatně mívá ve zvyku, šance na návrat rakoviny klesá.

A ještě lépe by bylo, kdyby si skutečně našla někoho, kdo by jí byl oporou. To si sama dobře uvědomuje. Proto se nejspíš, jak ostatně tvrdí jedna z jejích kolegyň, rozhodla, že začne jednat, respektive přestane se tolik bránit lásce.

Jenže když si nestojí v cestě ona sama, život jí začne sám házet klacky pod nohy. A tak místo toho, aby si užívala prázdnin a zaslouženého volna, musí se otáčet, seč jí síly stačí.

Práce je totiž málo, a i když má vlastní kapelu, nikdo je na festivaly podle všeho příliš nezve. Navíc kvůli koronavirové krizi nechodí ani diváci, a tak jí nakonec z různých akcí zbyde jen hrstka peněz, kterými se dokáže uživit.

A tak spíš než aby se s vervou pustila do seznamování, hledá sponzory pro svou kapelu a příležitosti, kde by se dalo uchytit.

Peníze od rodičů nechce, nemá zájem o to, aby se o ní mluvilo jako o protekčním dítěti, kterému rodiče umetají cestičku ke slávě. Bohatě stačí, že si o ní už teď někteří myslí, že slávy svých rodičů zneužívá.

Má hned dva nápadníky

A že by si našla bohatého muže, po jehož boku už by nemusela hnout prstem? To pro ni také nepřipadá vůbec v úvahu. Proto prý také přemýšlí, že začne žít úplně znovu. Od začátku. Jak?

Říká se, že zvažuje, že by zkusila žít někde jinde. Alespoň na rok či dva a vybudovala si v dané zemi s kapelou jméno. Jenže ani to teď není příliš lehké, neboť cestovat se může jen velmi omezeně a kdoví, co bude za měsíc nebo za půl roku.

Nic se nedaří, jak by mělo a mohlo, ale Anička se do poslední chvíle nevzdá.

Někteří z jejího okolí tvrdí, že se v současné době o ni zajímají hned dva muži, z čehož je jeden herec, kolega, se kterým se Anna od vidění zná, a druhý je zcela mimo branži a potkali se jen pouhou náhodou v jedné z pražských kaváren. Problém však existuje ještě jeden, a to velmi zásadní.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...