Kam až je schopná kvůli své vysněné roli zajít?

Seriálový svět jí začíná být malý a tak touží po změně.

Chtěla by od své kariéry víc. Patricie Pagáčová (31) cítí, že jsou pro ni seriály málo a už vyhlíží své místo ve filmech. Co přesně je jejím obrovským snem a co je připravena obětovat tomu, aby si ho splnila?

Také vás může zajímat ...

Vybojovat si své místo mezi herečkami je pro každého umělce velmi složitým úkolem. Patricie Pagáčová (31) už ale září odmalička a přes Ranč U Zelené sedmi a Ulici se postupně dostala do seriálu Sestřičky Modrý kód.

Chce sama od sebe víc

Významné seriálové role ale nejsou tím, po čem celý život herečka prahla. Jasně, jsou pro ni skvělým zdrojem financí, jelikož dostává za každý natáčecí den tučný honorář. Ale na druhou stranu, kvalita se u herců hodnotí spíš na základě filmových rolí a velmi dobře vědoma si toho je i sympatická Patricie.

Dá seriálům brzy sbohem?

A nelze tak vyloučit, že jakmile se k ní začnou dostávat filmové role, tak s prací v seriálech definitivně sekne. Přece jen, ačkoli měla v Ulici obrovskou popularitu, také ji opustila, protože chtěla něco jiného.

Nechtěla skončit ve škatulce se jménem Tereza Jordánové do konce svého profesního života. Momentálně tak spřádá plány, jak se dostat k její vysněné roli. „Moc by se mi líbilo zahrát si v nějaké hezké české pohádce,“ netají se Pagáčová.

Jenže, není žádným tajemstvím, že většina českých pohádek v posledních letech nebyla valné kvality. A když už nějaká stojí za to, dostat v ní roli je obrovsky složité.

Má ráda výzvy

O Patricii se ale říká, že pokud si něco umane, nebojí se žádné překážky. Čeho tedy může být schopna, aby dosáhla svého? Co nad rámec svého hereckého talentu může režisérovi nabídnout, aby si v pohádce zahrála? Není žádným tajemstvím, že spousta hereček přišla k vysněné roli takříkajíc „přes postel“.

Sice to není zrovna poctivá cesta, ale účel někdy světí prostředky.

Je pro ni kariéra víc než láska?

Pokud by se ale taková nabídka k Pagáčové dostala, šla by do toho? Byla by schopna podvést svého manžela jen proto, aby se stala princeznou? Vzhledem k tomu, že je s Tiborem Pagáčem (28) v manželství teprve krátce a plánují spolu děti, asi si je sama vědoma, co vše byla najednou riskovala.

A i když se o ní v kuloárech šušká, že „umí jít přes mrtvoly“, těžko si představit, že tak křehká a sympatická dívka, kterou Patricie je, by byla něčeho takového schopna.

Třeba ale o ničem takovém ani nebude muset přemýšlet a přesvědčí případné režiséry svým pestrým profesním životopisem. Vždyť má za sebou spoustu rolí a navíc je aktivní na sociálních sítích.

Dělá tedy vše proto, aby byla vidět a na očích všem, kteří připravují nové projekty. Jestli to ale bude stačit a nebude se muset Pagáčová uchýlit k nějakým jiným, méně poctivým cestám, ukáže až čas.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...