Kam s láskou na Valentýna?

Romantická místa, kde strávit den zamilovaných

Nechte se hýčkat v luxusu zámeckých komnat, anebo udělejte radost partnerovi nevšedním zážitkem. Ať už se políbíte v kočáře, nebo na gondole, svatého Valentýna si hlavně užijte.

Český Krumlov

Také vás může zajímat ...

Stvořený pro lásku

Se svými malebnými uličkami a skrytými zákoutími středověkého města je pro romantický víkend nebo odpolední procházku ve dvou přímo ideální. Možností, jak oslavit svatého Valentýna v Českém Krumlově máte hned několik.

Na své si tedy přijde každý. A navíc si odnesete věčnou vzpomínku na svou lásku. Tou bude váš originální portrét v dobovém kostýmu ve zdejším fotoateliéru Seidel. Rozmazlovat se můžete ve wellness nebo Valentýna oslavit návštěvou sauny či solné jeskyně.

Vybírat můžete z nabídky speciálních menu v místních restauracích nebo z romantických pobytových balíčků českokrumlovských hotelů a penzionů. Po celý valentýnský týden vás tu čekají zajímavé gastronomické zážitky, pochutnáte si na speciálním menu, vytvořeném z potravin, které vaši vášeň a chuť na lásku posílí.

Hluboká

Jako v pohádce

Nechte se hýčkat v samém srdci jihočeské krajiny. Vyrazte na svátek všech zamilovaných právě sem – do krásného prostředí nejromantičtějšího zámku u nás – na Hlubokou.

V jeho blízkosti najdete hned několik hotelů, ve kterých se můžete těšit na láhev vína na pokoji, odpočinek ve dvou v hotelovém wellness a nevšední gurmánský požitek ze speciálního valentýnského menu.

Tak skvělý zážitek vás čeká v hotelu Podhrad, který se nachází skutečně přímo pod zámkem. Také v hotelu Diamant nebo v Knížecím dvoře najdete příjemné zázemí pro oslavu tohoto svátku. Rodinný a pohodový pobyt nabízí také hotel Boží Oko nedaleko Hluboké.

Tato venkovská usedlost vás překvapí exkluzivním ubytováním v zajímavě zařízených pokojích a ani zde nechybí hýčkání těla i duše v podobě wellness.

Litvínov

Casanovův Srdceráj

Loučemi vyzdobené nádvoří, výstava svatebních šatů a svatebních kytic, možnost vyfotografování profesionálním fotografem a vytvoření pak vlastní grafiky obrázku s motivem srdce – to jsou jen některá z lákadel na valentýnský den v litvínovském zámku Valdštejnů, nazvaném Srdceráj.

Pořadatelé přichystali na středu 14. února bohatý program, ve kterém nebude chybět prohlídka zámku pod názvem Jak ulovit Casanovu. Najdete zde také valentýnský jarmáreček. Ve velkém sále proběhne promítání celovečerního hraného filmu Giacomo živá legenda, který ukáže posledních třináct let života známého milovníka na nedalekém zámku v Duchcově.

Můžete se zde projet se svou láskou také kočárem v zámeckém parku.

Kutná hora

Pivní relax ve dvou

Pivo nemusí být pouze vynikající nápoj, ale také balzám na tělo i duši. Nevšední zážitek ve dvou si můžete v tento svátek užít ve starých klenbách wellness centra v hotelu U Kata. Hýčkat vás zde budou různými procedurami v podobě pivních koupelí s popíjením lahodného moku, chmelové masáže či pivní peeling.

Dokonale prohřáté tělo po pivní koupeli si můžete nechat namasírovat a tím zesílit omlazovací efekt celé pivní procedury. Pivovarské kvasnice mají vysoký obsah vitaminu B a působí velmi blahodárně na regeneraci pokožky a její omlazení.

Koupele působí na uvolnění napětí, na únavu a stres, a tím vás naladí k příjemnému večeru ve dvou v některém ze zdejších hotelů.

Praha

Polibek si užijte na gondole

Romantický polibek na gondole? Není za ním třeba cestovat až do Benátek! Italskou gondolou se můžete projet i po Vltavě. A nebude to drahé! Zamilované páry čeká na Valentýna sleva.

Dvacetiminutová plavba na pravé benátské gondole Eleanoře vás bude stát přibližně polovinu původní ceny – 880 Kč za pár, a nabídne vám nádhernou plavbu zákoutími pražských vodních kanálů.

V ceně plavby je i sklenička italského šumivého vína, růže pro dámu a vstup do Muzea Karlova mostu. Pokud si na plavbu gondolou netroufáte, pak jsou pro vás připraveny i tradiční plavby na historických přívozech.

I zde bude v ceně sklenička sektu, růže pro dámu a vstup do Muzea Karlova mostu.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...