Kam se nám muži dívají nejvíc?

Potkáte se s novým chlapem a jen zíráte, kam se vám kouká on. Vaše krásné oči, nový účes a šaty ho vůbec nezajímají. Na co páni tvorstva nejvíc upírají zrak?

Celá postava
Muži sice vnímají ženu komplexně, ale každý má své oblíbené místo na ženském těle, kam se vám na začátku podívá jako první. Takže se nebojte ukázat svůdný výstřih nebo své boky v přiléhavé sukni.

Také vás může zajímat ...

Tvář

Pro 38 % dotázaných mužů je hlavním místem, kam se ženě nejdříve a dlouze dívají, její tvář a oči. Hezký a sympatický obličej rozhoduje o tom, jestli se s vámi muž pokusí o další komunikaci.

Ňadra

28 % mužů si nemůže pomoci, ale hypnoticky je přitahuje plné, svůdné poprsí. Často ani netuší, jaké máte oči, ale už si představují vaše prsa ve svých dlaních.

Zadeček

35 % mužů tvrdí, že pěkně tvarované pozadí je první místo, které na ženském těle očima hodnotí. Svůdný a kulatý zadeček je největším lákadlem mužských pohledů.

Nohy

10 % chlapů vás ihned sjede pohledem celou od hlavy až k patě, a zastaví se hlavně u tvaru vašich nohou. Všímají si, jak máte tvarovaná lýtka, a představují si i vaše stehna.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...