Kam se poděla Ivana i s dcerami?

Zdá se, že po Ivaně Gottové (43) a jejích dcerách se úplně slehla zem. Už to vypadalo, že se život na Bertramce, kde dlouhá léta žil zpěvák Karel Gott (†80) se svojí rodinou, vrací k normálu. Ale není tomu tak.

Nedlouho po Mistrově úmrtí našla jeho manželka údajně azyl u Gottova přítele, Leona Tsoukernika. K vile se v té době ani nedalo dojet, ulice byla zaplavená svíčkami. Číhající fotografové pak dosvědčovali, že Ivana navštívila dům tajně v noci, zřejmě aby si sbalila nejnutnější věci.

Také vás může zajímat ...

Je logické, že se rodina ve svém žalu nechce vystavovat zájmu veřejnosti. Z některých aktivit Gottovy ženy je zřejmé, že jen někde nesedí a nepláče. Objevily se informace, že rozprodává Karlovy obrazy, vydala prohlášení, že její manžel bude pohřben na hřbitově na Malvazinkách.

Tam ale zatím nikdo žádný hrob nekoupil. Už se také rozjelo dědické řízení, je přitom jisté, že většinu z miliardového majetku získá právě Ivana. Prodá nakonec i Bertramku a odstěhuje se do zahraničí? Koupí třeba řecký ostrov? Nebo bude dál žít tady jako smutná vdova?.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...