Kam ses ztratila, Petro?

Zpěvačka Petra Janů (66) to, zdá se, přehnala se zkrášlujícími zákroky. Nedávno vyděsila své fanoušky, ale i odborníky z řad plastických chirurgů! Neublížila jí touha po naprosté dokonalosti? „Kdybych měla hodnotit vzhled obličeje podle obrázku, tak její tváře se mi zdají nepřirozeně přifouklé. Zřejmě nadměrnou aplikací výplňových materiálů,“ řekla svůj názor jedna z odbornic.

Také vás může zajímat ...

„Mám upravená víčka. Nevím, proč bych to neřekla, nechápu ty tajnosti, které s tím některé dámy dělají. Když nejsem spokojená, řeším to,“ reagovala na svou zálibu ve zdokonalování svého těla zpěvačka. Je jasné, že se jenom o víčka nejedná, protože se Petře náhle změnil celý výraz obličeje.

Podle slov zpěvačky prý v létě hodně lenošila na chalupě, kde s přáteli denně grilovala, takže prý prostě jen přibrala. Před pár dny ale zpěvačka přiznala, že ji už měsíc trápí silná alergie, díky které její obličej nepřirozeně otekl. Zdá se, že to s látkami, píchanými do obličeje už přehnala.

Zato Petřina dobrá kamarádka zpěvačka Heidi Janků (56) stárne s grácií a i bez kosmetických zásahů vypadá skvěle!

Jak to dělá?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

reklama