Kam utíká hvězda Ordinace Jirešová před rozvodem?

V rozvodovém řízení je hvězda seriálu Ordinace v růžové zahradě Ivana Jirešová (38)! Jenže se to už dlouho protahuje, protože prý nemá na rozvod vůbec čas! Podle známých se věnuje spíš plánování exotické dovolené, než hádkám s bývalým.

Nejradši by se totiž sbalila a odjela někam do Afriky nebo na Blízký východ, jenže její rodina se o ni bojí. Přitom by měla řešit mnohem důležitější věci, než je vybírání letní dovolené. Leda že by v nějaké vzdálené exotické zemi, blízko slunce a vrcholků hor, chtěla v klidu přemýšlet nad nepovedeným manželstvím.

Na rozvod nemá čas

Už začátkem roku se Jirešová rozhodla podat žádost o rozvod. S manželem Viktorem Dykem (47) už stejně nežila několik měsíců! „Oba jsme to po dohodě spolu zkoušeli znovu zkusit. Neříkám nikdy, že je něco definitivní, ale v současné době je nám oběma dobře tak, jak to je,“ vysvětluje herečka. Podala snad žádost o rozvod ve stavu rozčilení a je možné, že se k Dykovi třeba ještě za nějaký čas vrátí? Rozvod ale naštěstí nebude problém, protože spolu nemají žádné děti. Dceru Sofii (9) má z prvního vztahu. Otázkou ale zůstává, s kým počne své vytoužené druhé dítě.

V seriálu je Ivana šťastně zamilovana
V seriálu je Ivana šťastně zamilovana

Kdo bude otcem?

V Ordinaci hraje už podruhé těhotnou barmanku Lucii, která se svým seriálovým manželem Michalem Novotným (37) alias doktorem Darkem Vágnerem očekává společného potomka. A jak to má ve skutečnosti? Prý velmi touží mít druhé dítě i v reálném životě. Ale má s kým? Proslýchá se, že má nového a stále tajného přítele, do kterého je zamilovaná až po uši. Dokonce ho seznámila i se svou dcerkou Sofií. Je to vážné? Může být onen tajný milenec potenciální otec jejího dalšího dítěte? Nebo jde jen o krátkou epizodu? Za dva roky už jí bude čtyřicet a tak pokud chce skutečně znovu zakotvit a zplodit ještě jednoho potomka, má nejvyšší čas. Jenom aby zas nenaletěla stejnému nevěrníkovi, jakým byl i její bývalý.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...