Kamarádka mé ženy nám ničí manželství

S manželkou máme dvě děti. Žil bych spokojený manželský život, kdyby nebylo kamarádky mé ženy, která ji proti mně štve.

S Hankou jsme se poznali tři roky před svatbou. Byla to láska na první pohled. Bylo mi 25 let, Hance o dva roky méně.Když se ohlédnu zpátky, tak musím říct, že žijeme ve spokojeném manželství. Máme se pořád rádi, děti jsou fajn, dobře se učí a nejsou s nimi žádné problémy. Ani netrpíme žádnou finanční nouzí.

Také vás může zajímat ...

Jediné, co mě po celou dobu našeho manželství vytáčí, jsou ženiny kamarádky.Hanka totiž často dá na to, co říkají a podle toho se pak řídí. Má kolem sebe v práci jen ženský kolektiv. A pochopitelně s nimi řeší skoro všechno.

Například jsem chtěl koupit myčku, v práci jsme dostali nějaké peníze navíc a já chtěl ženě udělat radost.U nás doma myje nádobí hlavně ona, pokaždé u toho nadává, ale nikomu jinému to nesvěří, protože to nikdo jiný neumí tak dobře jako ona. Byla nadšená.

Pak ale přišla druhý den z práce, že prý holky říkaly, že myčka je blbost a že je zbytečná.

Nemá vlastní názor?

Hanka je už prostě taková, vždycky dá na to, co jí řeknou kamarádky. Už jsem si mockrát řekl, že jiná nebude. Že se s tím musím smířit a přestat to řešit. Jinak je to úžasná ženská, skvělá máma, výborná hospodyně.Jenže před pár měsíci k Haně do práce nastoupila nová kolegyně Aneta. Extrémně nezávislá svobodná matka. Navíc pěkná ženská. No a Hana je z ní u vytržení.

Každý den poslouchám, co Aneta řekla a co si Aneta myslí o tom a o tamtom a co Aneta udělala. Po týdnu jsem měl Anety plné zuby. Jenže to jsem ještě netušil, co mě čeká. Moje žena se totiž začala řídit Anetiným příkladem i v oblasti vztahů. Najednou jí na mně začaly vadit věci, které jí dříve nevadily.Aneta ji vyloženě proti mně štve a Hana na ni dá.

Doma mě nestále kritizuje, vadí jí, jak se oblékám, jak mluvím, co čtu, na co se dívám v televizi, že chodím s kamarády na pivo. Také se podle ní málo věnuji domácnosti i dětem.Nikdy nikam moc nechodila, jednou dvakrát do měsíce šla na víno s bývalými spolužačkami a občas po práci si skočila na hodinu s kolegyněmi na kafe.

Jinak byla doma a věnovala se domácnosti a dětem.

Aneta mi ničí rodinu

Poslední dobou ale každou chvíli někam s Anetou vyráží, začala se jinak oblékat a dokonce i jinak mluví. Jsem z ní už docela nešťastný. Nikdy by mě nenapadlo, že se dokáže tak změnit. Jenže ona to nevidí, říká, že je pořád stejná, akorát pochopila, že nám doma dělala služku a tomu je prý konec.

A před pár dny mi řekla, ať počítám s tím, že v létě pojede s Anetou na týden k moři, jen ony dvě, má přece právo si odpočinout.Tak z toho se nemohu vzpamatovat, to není Hana, to je někdo jiný. Už nevím, co mám dělat, bojím se, že to mezi námi špatně skončí.

Aneta všechny chlapy hází do jednoho koše jako nepoužitelný póvl a pomalu ale jistě tím očkuje i mou Hanu.

Karel (46), Brno .

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...