Kamarádství kvůli roli?

V posledních měsících se zdají být nerozlučné. Modelka Simona Krainová (47) se po boku zpěvačky Lucie Bílé (54) objevu-je častěji než kdy předtím.

Stane se z ní brzy velká herečka?

Také vás může zajímat ...

Nejdříve chtěla Lucii pomoct s charitativním bazárkem, který pořádá už několik let pro své rodné město Otvovice. Simona také přispěla pár kousky.

Šlo jí ale opravdu jen o pomoc, nebo myslela na něco úplně jiného? Spojitost s Bílou by jí totiž mohla pomoct v její kariéře, která je momentálně na bodu mrazu.

Naposledy byla v povědomí lidí, když začala prodávat svůj velmi lechtivý kalendář, ve kterém se ukázala úplně nahá. Od té doby jako kdyby se její pracovní nabídky zastavily, a to se jí asi nelíbí.

Patří jí divadlo

Jelikož je Krainová teď Lucčinou kamarádkou, určitě ví, že rekonstruuje své divadlo, které ponese její jméno. Simona vždy toužila stát se herečkou, už dokonce i pár malých rolí v televizi získala.

Doufá snad, že jí Bílá nabídne nějaké angažmá? A hlavně by se jí konečně splnil její dlouholetý sen.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...